Miejsca dla małych dzieci

Jeśli szukasz miejsc do których możesz wybrać się z małymi dziećmi i miło spędzić czas, poniżej znajdziesz propozycje, które zainspirują Ciebie do wspólnego spędzania czasu z dziećmi. Bo nic nie sprawia dzieciom większej radości, jak wspólne wyjście mamy, taty i dziecka.


Atrakcje dla dzieci w Narodowym Forum Muzyki


Muzyka wspaniale wpływa na rozwój dziecka oraz jego emocje.  Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż, jako mała dziewczynka posyłana byłam na zajęcia muzyczne i mimo, że mojego życia nie poświęciłam muzyce, do dnia dzisiejszego wywiera ona na mnie ogromny wpływ. Uczy ona wrażliwości, pozwala się wyciszyć po dniu pełnym innych wrażeń. Tak samo jest z małym dzieckiem. Muzyka może uspokoić małego melomana, ale dla mnie najważniejsze jest to, że wspomaga rozwój moich dzieci, rozwija ich pamięć, stymuluje poczucie przestrzeni. Staramy się z mężem tworzyć wiele (...)

Czytaj wpis »

Hydropolis Wrocław – miejsce dla małych dzieci

Wrocław hydropolis

Wybraliśmy się dziś na wycieczkę do Hydropolis we Wrocławiu. Miejsce promuje swoją ofertę edukacyjną dla młodzieży oraz dzieci szkolnych i przedszkolnych. My wybraliśmy się tam z dwulatkiem i 4-miesięcznym niemowlakiem. Zapytacie jak było? Wybór miejsca na spędzenie rodzinnego czasu okazał się strzałem w dziesiątkę! :)

Młodsza córeczka nie zmrużyła oka przez ponad godzinny pobyt, podczas którego intensywnie zaangażowane były niemal jej wszystkie zmysły. Jako, że na tym etapie rozwoju uwielbia wszelkiego rodzaju świecidełka, jej oczy były cały czas szeroko (...)

Czytaj wpis »

Znajdziesz nas na:


Reklama: